• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Відповідальність за дотримання маскового режиму мають нести керівники підприємств, − Ігор Палиця

Штрафувати людей у транспорті за відсутність маски сьогодні – не вихід. Ці штрафи ніхто не буде сплачувати. Але є керівники транспортних підприємств, які й мають нести юридичну та кримінальну відповідальність за дотримання епідеміологічних норм

Лідер партії "За Майбутнє" Ігор Палиця
Лідер партії "За Майбутнє" Ігор Палиця
Реклама на dsnews.ua

Таку думку в ефірі ток-шоу "Право на владу" висловив лідер партії "За Майбутнє" Ігор Палиця.

На його думку, це стосується і директорів ресторанів, де персонал не вдягає маски, і будь-яких інших підприємств чи установ.

"На превеликий жаль, у нас люди звикли, що поліцію можна ображати. Люди звикли, що якщо ти був в АТО й у тебе військова форма, ти можеш кидатися на поліцію. І поліція не відповідає, тому що вона боїться. Сьогодні поліцейський скаже комусь: "Одягніть маску", його просто не будуть слухати. Ми зараз це не змінимо", − сказав політик. 

Палиця навів приклад: ще в березні, коли країна пішла на карантин, він мав розмову з керівником одного з великих підприємств Луцька, який просив не зупиняти роботу й дозволити далі працювати. 

"Я поставив умову: перевозити людей на підприємство найнятим транспортом, відповідати, що в цих автобусах усі люди будуть у масках, і на підприємстві всі люди працюватимуть у масках. Якщо цього не буде – підприємство буде закрите, а керівник понесе кримінальну відповідальність. Ми потисли руки, підприємство запрацювало, і ніхто не захворів. Керівник має відповідати своєю шкурою за людей. По-іншому нічого не буде", − наголосив Палиця і додав, що й поліція так само має відповідати за свої дії, а не закривати очі на порушення карантину за хабарі.

Жорсткого карантину вводити не можна, впевнений Палиця. Треба переконувати людей носити маски й дотримуватися дистанції. Інакше країна й люди залишаться без грошей.

    Реклама на dsnews.ua