• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Вигнання Дубінського: в "слузі" назвали три сценарії

Реклама на dsnews.ua

У фракції "Слуга народу" у Верховній Раді розглядають три варіанти вирішення ситуації з народним депутатом Олександром Дубінським, який відмовився добровільно виходити зі складу монобільшості

Про це розповів народний депутат, заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "ДС" з посиланням на телеканал "Прямий".

"Була тривала дискусія. Не буду її зараз всю переказувати. Вона була емоційна. В результаті ми виходимо на наступну пропозицію, яка далі буде обговорюватись із депутатами. Це опитування, скажімо так, в такому режимі опитування для прийняття рішень щодо можливих варіантів дій фракції", — заявив політик.

За його словами, на засіданні фракції розглядалося три варіанти вирішення питання з народним депутатом зі "Слуги народу", який потрапив під санкції США.

"Перший варіант – це підтримувати пана Дубінського і спрямовувати листи підтримки в його адресу до відповідних організацій закордонних. Другий варіант – це виключення з фракції пана Дубінського. І третій варіант – це ініціація до відповідних структур, хто може це зробити: внесення подання про звільнення пана Дубінського з посади заступника голови комітету з податків та митної політики … Тому що пан Дубінський є там заступником голови комітету по квоті, відповідно, фракції "Слуга народу", — розповів Корнієнко.

Він додав, що ще день-два у фракції будуть вивчати цю ситуацію, а далі, можливо нові збори фракції з цього питання.

Корнієнко також підтвердив, що Зеленський запропонував Дубінському вийти з фракції, але заперечував, що розмова була на "підвищених тонах".

"Я би не назвав це підвищеними тонами. Це була нормальна розмова. Десь аргументи більш емоційні з боку і пана Дубінського, і Володимира Олександровича. Десь були більш раціональні аргументи. Так, була дискусія, ми були свідками цієї дискусії. Я її переказувати не буду, але факт цієї дискусії я підтверджую і факти пропозиції теж лунали", — зазначив депутат.

Як писала "ДС", 11 січня Мінфін США вніс до списку санкцій сімох громадян України, серед яких і народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський.

Олександр Дубінський відкинув звинувачення у втручанні у виборчий процес в США. Дубінський наголосив, що його позиція є незалежною і повʼязана "з відстоюванням інтересів українського народу".

ЗМІ повідомили, що на засіданні фракції "Слуга народу" 25 січня президент Володимир Зеленський вимагав від Олександра Дубінського вийти зі складу фракції, однак нардеп відмовився.

    Реклама на dsnews.ua