• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Вигнати не можна залишити: Арахамія прокоментував постійні скандали "слуг"

Реклама на dsnews.ua

Народних депутатів від "Слуги народу", які потрапили в скандал, не обов'язково треба виключати з фракції, оскілько це в перспективі позначиться на ефективності прийняття рішень

Про це заявив керівник фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ми певною мірою на політичній розтяжці. Щоразу, коли хтось щось робить, журналісти, громадськість кажуть: давайте виженемо його з фракції. Для мене ж народний депутат — це на довгій дистанції якась кількість голосувань, це можуть бути дуже важливі та системні для країни закони", — пояснив Арахамія.

"Тільки через те, що була якась витівка чи мікроскандал — якщо ми будемо розлучатися з цими людьми, то в кінці дійсно не зможемо нічого приймати, у нас не буде для цього достатньої політичної волі. Тому потрібно тримати цей баланс. З іншого боку — не реагувати не можна", — додав він.

У той же час, Арахамія висловився за те, щоб "слуга" Олександр Юрченко, який став фігурантом корупційного скандалу, склав депутатські повноваження.

"Я вважаю, що він має скласти мандат. Він депутат мажоритарник, за нього голосувала велика частина міста Києва, але ми його не можемо змусити", — пояснив лідер "слуг".

Нагадаємо, 13 вересня одночасно кілька джерел повідомили новину про представника президентської політсили. Опальний депутат Гео Лерос, а за ним і колишній "радикал" Ігор Мосійчук повідомили, що представники НАБУ затримали помічника "слуги" Олександра Юрченка. Той нібито отримував перший транш хабара за внесення його начальником законопроекту щодо поводження з побутовими відходами, який мав коштувати "спонсорам" $ 200 тис.

15 вересня помічникові Юрченко Івану Фіщенку було повідомлено про підозру. В цей же день ВАКС заарештував Фіщенка з можливістю застави в 1 000 552 грн.

    Реклама на dsnews.ua