• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Виговського офіційно призначили очільником Нацполіції Києва

Івана Виговського призначено новим головою Нацполіції Києва

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив колишній глава відомства Андрій Крищенко, передає «ДС» з посиланням на УНІАН.

Відповідаючи на питання журналістів, хто очолить поліцію Києва після нього і чи дійсно це буде Виговський, Крищенко повідомив: "Щойно міністр внутрішніх справ представив Івана Виговського, полковника поліції, керівником поліції Києва".

На уточнення, що Крищенко може сказати про кандидатуру Виговського, він зазначив, що їм особливо не доводилося спілкуватися.

"Ми не працювали разом якось щільно, тільки спілкувалися, можливо, як керівники. Тому всі оцінки, я думаю, надасть керівництво і суспільство. Але це велика довіра, висловлена ​​керівником. І я думаю, він буде намагатися її виправдати", — зазначив Крищенко.

Іван Виговський починав працювати у поліції слідчим у Миколаївській області. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ.

Тривалий час працював на Миколаївщині — у 2015—2016 роках очолював Очаківський відділок поліції, а з 2016 року став начальником слідчого управління ГУНП в Миколаївській області. У лютому 2020 року його призначили головою ГУНП у Полтавській області.

Як повідомляла "ДС", ЗМІ писали, що Крищенко вирішив залишити пост і вже написав заяву на звільнення. Голова Нацполіції Ігор Клименко казав, що рішення не ухвалене, очільник київської поліції продовжує виконувати обовʼязки.

Пізніше начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко підтвердив, що подав у відставку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua