• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 43.9
Спецпроєкти

Викрито спробу розікрасти близько 3 млрд грн на будівництві Подільського мосту у Києві, — СБУ

Служба безпеки України запобігла розкраданню 3 мільярдів гривень на будівництві Подільсько-Воскресенського мосту в Києві

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні СБУ, передає "ДС".

Зазначається, що відомство припинило незаконну діяльність з привласнення грошей, виділених на будівництво моста. За попередньою інформацією, фігуранти справи замахнулися на розкрадання бюджету в сумі близько трьох мільярдів гривень.

За даними СБУ, схема полягала в штучному завищенні вартості робіт, а також у підготовці актів на роботи, які фактично не виконувалися. До неї залучалися ділки, які робили підроблену бухгалтерську документацію, вели тіньову бухгалтерію і вводили до схеми ризикові фірми.

В ході обшуків в підпільному офісі було виявлено і вилучено печатки, підроблену бухгалтерську документацію, комп'ютерну техніку та засоби зв'язку. Відкрито кримінальне провадження за двома статтями — замах на злочин, а також привласнення, розтрата майна або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем.

Як повідомляла "ДС", Служба безпеки запобігла розкраданню майже 1 млрд грн із фонду боротьби з коронавірусом, зокрема, при будівництві медичних установ та реалізації антисептиків.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua