• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Він абсолютно неадекватний": у Зеленського дали оцінку голові Конституційного Суду

Реклама на dsnews.ua

Представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський заявив, що глава КСУ Олександр Тупицький "неадекватний"

Про це Веніславський сказав в коментарі виданню "Бабель", передає "ДС".

Він розповів, що першу зустріч президента Володимира Зеленського з главою КСУ організували восени 2019 року, так як хотів їх познайомити. В даний час представник президента у КСУ про свою ініціативу шкодує.

"Людина (Тупицький) виявилася абсолютно неадекватною в сприйнятті реальності, оскільки все своє життя він намагався використовувати всіх і все винятково у своїх інтересах", — підкреслив Веніславський.

Він також згадує, що колишній глава Офісу президента Андрій Богдан відмовляв його від ідеї зустрічі і несхвально відгукувався про морально-психологічні особливості Тупицького.

За словами Веніславського, на тій зустрічі з Тупицьким президент "визначив червоні лінії", за які влада не може заходити. Серед них була боротьба з корупцією. Тупицький погодився і, як вважає Веніславський, зробив все рівно навпаки.

Як повідомляла "ДС", журналісти зʼясували, що в 2018 році Олександр Тупицький придбав ділянку землі в окупованому Криму і оформив її у відповідності з законодавством Росії.

Пізніше журналісти знайшли в власності Тупицького і його родичів нерухомість в Києві та Василькові Київської області. Квартира в елітній новобудові в центрі Києва оформлена на матір, земля і нерухомість на тещу, яка проживає в окупованому Донецьку. Глава КСУ користується цією нерухомістю, однак у своїй декларації він це не вказав.

Крім того, Тупицький адресою своєї реєстрації в електронній декларації вказав будинок в котеджному містечку, який належить члену команди народного депутата від партії "Слуга народу" Олександра Дубинського Сергію Левченку.

Олександр Тупицький заявив, що стурбований через власну безпеку і вважає, що йому хочуть вручити підозру і усунути з посади.

    Реклама на dsnews.ua