• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Він контужений": Рабінович розповів, чому постійно опікується Кивою

Нардеп від "Опозиційної платформи — За життя" Вадим Рабінович розповів, чому захищає свого колегу по парламенту та однопартійця Іллю Киву

Ілля Кива та Вадим Рабінович
Ілля Кива та Вадим Рабінович / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це Рабінович заявив в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи виключення Киви з ОПЗЖ, яке, зрештою, так і не відбулося.

"Кива перебуває під опікою одного із співголов голови партії "Опозиційна платформа — За життя" Вадима Рабіновича. Тому ніхто йому нічого не зробить. Як каже Кива, він і є ОПЗЖ", — пожартував Рабинович.

Пізніше він узяв серйозний тон.

"Багато хто не розуміє, я постараюся пояснити: Кива — один з найцінніших людей для нашої партії з однієї простої причини — він людина, що воювала, контужений. він був затятий прихильник будь-якої війни. І те, що він говорив, — я можу прочитати вам, як сьогодні вони пишуть. Це людина, яка пройшла усвідомлення, Ширяєв, (один із засновників військово-патріотичного руху для протидії сепаратизму в Харкові "Східний корпус", нині один з лідерів очолюваних Кивою "Патріотів за життя" Олег Ширяєв — "ДС") якого вони ненавидять у Харкові — це ті люди, які були оплотом "Правого сектору" і потім вони зрозуміли, що ведуть країну і себе не тудт", — сказав депутат.

За словами Рабіновича, Кива та Ширяєв "є прикладом для тих, хто може подивитися і сказати, що можна повернутися нормально назад, а не вигадувати собі війну до кінця".

"Те, що він (Кива — "ДС") — людина нервова, імпульсивна, дуже чесна, так — це сьогодні не цінується ніким. Те, що вона може сказати щось не те — буває. Ви мене вибачте, Кива відкрита і чесна людина і я її захищав і захищатиму", — сказав нардеп.

Нагадаємо, раніше Ілля Кива сам підтверджував своє виключення із ОПЗЖ. Це рішення нібито було ухвалено на конференції Полтавської обласної організації партії.

Кива також зняв спільне відео зі своїм колегою по фракції Вадимом Рабіновичем. Рабінович "проілюстрував", що Киву не виганяють із партії , словами "Хріна лисого!".

Ілля Кива, у свою чергу, закликав "не вірити п***расам".

Пізніше спростував інформацію про виключення одіозного нардепа з ОПЗЖ один із співголов партії Сергій Льовочкін.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua