• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Він не ворог України: Аваков розкритикував введення санкцій проти Порошенка

Пʼятий президент і народний депутат Петро Порошенко не є ворогом України, щоб запроваджувати проти нього санкції

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, інформує "ДС".

"Порошенко – не ворог України. Порошенко – це наша внутрішня політика. Ми маємо до нього претензії – ми його не обрали президентом. Ми його не підтримуємо, але значна частина населення його все ще підтримує, – він отримав представництво в парламенті. Це нормальний змагальний процес", — сказав Аваков в інтервʼю Дмитру Гордону.

На питання, чи будуть проти Порошенка санкційні рішення РНБО, Аваков відповів, що не бачив таких документів і не хотів би, щоб вони зʼявилися. Він впевнений, що претензії до Порошенка, якщо вони є, необхідно предʼявляти виключно в судовому порядку.

"Петро Олексійович — це людина, яка вміла збиратися і концентруватися для великих справ. Іноді у нього такі комбінації виходили, які неможливо було навіть уявити. Але іноді він не був здатний на елементарні речі, які виникають просто з позиції почуттів… Це якісь внутрішні етичні норми", — прокоментував Аваков.

Як писала "ДС", РНБО на засіданні 19 лютого ухвалила рішення про застосування санкцій до 19 юридичних та восьми фізичних осіб, серед яких народний депутат Віктор Медведчук (ОПЗЖ) і його дружина Оксана Марченко. Медведчук і Марченко є кумами російського президента Путіна. Наступного дня, 20 лютого, президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження санкцій РНБО проти Медведчука терміном на три роки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua