• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Виникають проблеми. Кулеба поскаржився на недипломатичну балакучість Саакашвілі

Україні доводиться "відгрібати" через заяви Михайла Саакашвілі, який очолив комітет національних реформ

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує "ДС".

За його словами, ситуація довкола Саакашвілі викликає жаль, бо "громадянин України, який не наділений правами і повноваженнями представляти позицію держави, активно коментує ситуацію в Грузії напередодні виборів". 

"Кожна його заява закінчується тим, що українського посла викликають в МЗС Грузії і висловлюють йому там своє невдоволення заявами пана Саакашвілі. Дисбаланс в чому: приватна особа виступає, а держава за це, перепрошую, відгрібає", — сказав Кулеба, слова якого наводить "Європейська правда".

Він запевнив, що Україна розуміє "чутливу ситуацію" в Грузії напередодні виборів і надзвичайно цінує дружбу з грузинськими партнерами та сусідами по Чорному морю.

"Розраховуємо на стабілізацію стосунків та усунення цього подразника, тому що я глибоко переконаний, що заяви жодної приватної особи не можуть зруйнувати або підважити ані стосунки між нашими народами, ані відносини між нашими державами", — сказав Кулеба.

"Позиція МЗС максимально чітка: пан Саакашвілі є приватною особою і в своїх коментарях щодо ситуації в Грузії не представляє позицію України", — додав міністр.

Нагадаємо, через заяви Саакашвілі між Україною та Грузією час від часу виникає напруга. Так, 10 липня МЗС Грузії викликало на розмову посла України Ігоря Долгова через те, що Саакашвілі назвав чинну владу Грузії "нелегітимною".

    Реклама на dsnews.ua