• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Випустив автоматну чергу під феєрверк позаду: Кива записав дивне відео у річницю вбивства Бандери

Нардеп від проросійської партії ОПЗЖ Ілля Ківа записав відеоролик, присвячений 62-й річниці від дня вбивства в Мюнхені українського націоналіста Степана Бандери співробітником КДБ

Ілля Кива
Ілля Кива / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відео Кива традиційно опублікував на своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Я, лідер антифашистського руху в Україні, онук героя Радянського Союзу Кива Ілля, не міг залишити непоміченою подію, яка поставила крапку: 62 роки тому — 15 жовтня 1959 року — в Мюнхені був ліквідований зрадник Батьківщини, пособник нацистів Степан "Сопля", він же Бандера. і так повинно бути з кожним, хто сповідує фашизм і йому прислуговує. Смерть зрадникам і смерть фашизму!", — проголосив він.

Після цього він випустив чергу з автомата, а на задньому плані за спиною нардепа почався феєрверк.

"Смерть фашизму! Слава Червоній Армії!", — також прокричав депутат.

Відзначимо, вбивство Степана Бандери в Мюнхені за дорученням влади СРСР здійснив агент КДБ Богдан Сташинський. 15 жовтня 1959 року. В цей день в під'їзді будинку на вулиці Крайтмайр Бандеру знайшли ще живим і залитим кров'ю. Медична експертиза виявила, що причиною смерті була отрута. Богдан Сташинський зі спеціального пістолета вистрілив в обличчя Степану Бандері струменем розчину ціаніду калію.

Як повідомляла "ДС", 7 жовтня Кива привітав президента Росії Володимира Путіна з днем народження і назвав його "великим правителем".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua