• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

"Вирішуйте свої проблеми": МЗС відреагувало на слова Путіна про "Антиросію"

Слова президента РФ Володимира Путіна про перетворення України на "антипод" Росії демонструє нерозуміння внутрішніх процесів в нашій державі. Кремлю слід не втручатися у справи інших країн, а зосередитися на вирішенні першочергових проблем російського населення

Реклама на dsnews.ua

Про це в коментарі РБК-Україна повідомив речник МЗС Олег Ніколенко, передає "ДС".

У МЗС нагадали, що українці як суверенна нація самостійно визначають вектор свого розвитку без прив‘язки до третіх сторін.

"Ні російські танки, ні провісники токсичних ідей "русского міра" не змогли і не зможуть зупинити трансформацію України на сучасну європейську демократичну державу", — сказав Ніколенко.

Водночас, він наголосив, що "географію змінити не можна", а тому після завершення російсько-українського збройного конфлікту та деокупації українських територій Україні та Росії доведеться співіснувати на основі взаємної поваги та невтручання у внутрішні справи.

"І чим швидше керівництво РФ усвідомить цей факт, тим раніше воно зможе сконцентруватися на вирішенні першочергових проблем російського населення. На нашу думку, як раз саме цього і чекають громадяни Росії від російської влади", — наголошують в МЗС.

Нагадаємо, вчора президент Росії Володимир Путін заявив, що Україну перетворюють на "антипода" РФ, а він обговорює ситуацію в Україні з постійним членами Радбезу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua