• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Віталій Кличко перевірив, як іде ремонт тепломережі на проспекті Соборності, який завершать через три тижні

Реклама на dsnews.ua
Найбільш масштабні роботи по заміні ділянки теплотраси на проспекті Соборності, які ведуться зараз, будуть завершені вже через три тижні

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції ремонтних робіт на цій ділянці, повідомили "ДС" в прес-службі КМДА.

Віталій Кличко зазначив, що питання модернізації теплоенергетичного комплексу для міста є пріоритетом. Він підкреслив, що на тлі загальних проблем, які сьогодні, безумовно, присутні в сфері енергетики, великою проблемою є технічна зношеність теплового господарства.

"Майже місяць залишився до старту опалювального сезону. Ми перевіряємо і ремонтуємо тепломережі, щоб ніяких надзвичайних ситуацій взимку не було", - сказав Віталій Кличко.

Мер Києва підкреслив, що вперше за багато років з бюджету міста виділено кошти на заміну і ремонт тепломереж.

За словами Віталія Кличка, тепломережа на проспекті Соборності не ремонтувалася вже більше 30 років, і термін її експлуатації давно минули.

Сьогодні на проспекті Соборності триває заміна 1,2 км магістральних теплових мереж діаметром 800 мм. За останні два роки на цій ділянці трубопроводу виявлено чотири масштабних ушкодження, адже вік трубопроводу - більше 55 років.

"Сьогодні це найбільш масштабні роботи на тепломережах в Києві - їх вартість становить 66 млн грн. Через три тижні всі роботи будуть завершені", - зазначив Віталій Кличко.

За словами мера, у результаті заміни ділянки тепломережі значно скоротяться обсяги теплових втрат.

"Наприклад, цим обсягом теплової енергії, який буде заощаджуватися, можна обігріти 6-7 дитячих садків", - зазначив мер столиці.

Віталій Кличко додав, що при ремонті тепломереж використовуються виключно новітні технології.

"Тут використовуються труби європейського стандарту, застосовуються новітні технології. Я впевнений, що на цій ділянці найближчих 30 років жодних проблем не буде", - додав мер Києва.

    Реклама на dsnews.ua