• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Вітренко хоче переконати сенаторів США домагатися санкцій проти "Північного потоку-2"

Глава правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" 8 червня у Вашингтоні проведе зустріч з американськими сенаторами та спробує переконати їх внести на розгляд нові правки, які передбачають санкції проти Nord Stream 2 AG — компанії-оператора будівництва газопроводу "Північний потік-2"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив директор по інтегрованим комунікацій НАК Максим Белявський, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Головна мета делегації НАК — переконати американських сенаторів, що є співавторами PEESA/PEESCA, подати нові зміни до законодавства, які вимагатимуть застосування американських санкцій безпосередньо для Nord Stream 2 AG і управлінців компанії", — сказав Белявський.

Як писала "ДС", США відмовилися вводити санкції проти компанії-оператора будівництва і її керівника, адже відмова від санкцій "відповідає національним інтересам" Вашингтона.

Прес-секретар Білого дому Джен Псакі заявила, що США вважають російський магістральний газопровід "Північний потік-2" небезпечним для Європи геополітичним проектом, проте не можуть зупинити будівництво, яке завершено на 95%.

Більше 20 сенаторів-республіканців закликали уряд скасувати обмеження на санкції проти компанії-оператора "Північного потоку-2".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua