• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Вітренко не вміє спілкуватися з людьми, — Верещук

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від фракції "Слуга Народу" Ірина Верещук вважає, що людині, яка не вміє комунікувати, нічого робити у владі

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Ірина Верещук написала, що тимчасово виконуючий обовʼязки міністра енергетики України Юрій Вітренко зробив помилку, коли висловився про людей, які отримують субсидії.

"Сьогодні натрапила на висловлювання Юрія Вітренка щодо субсидій, про їх вплив на гідність та зв’язок з Революцією Гідності. Юрію Юрійовичу, з повагою до Вас, але такі комунікаційні помилки (а це саме комунікаційна помилка) можуть нівелювати багато чого хорошого, що ви, напевно, можете зробити як урядовець. Зараз такі часи, коли людині, яка не вміє комунікувати, нема чого робити у владі", — підкреслила політик.

Нагадаємо, що в грудні народні депутати не підтримали кандидатуру Юрія Вітренка на посаду Першого віце-премʼєр-міністра України та Міністра енергетики. Однією з серйозних перешкод для отримання підтримки стало отримання Юрієм Вітренко премії в розмірі 170 млн грн від НАК "Нафтогаз України" у вигляді облігацій внутрішньої державної позики.

    Реклама на dsnews.ua