• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вітренко відреагував на чутки про бажання звільнитися

В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко повернувся до України з відрядження в Катарі і запевнив, що продовжує працювати на посаді

Реклама на dsnews.ua

Відповідна заява оприлюднена сьогодні, 8 квітня, на сторінці Міністерства енергетики України у Facebook, інформує "ДС".

Зазначається, що Вітренко перебував з візитом у Досі (столиця Катару), "куди він вирушив ще 29 березня 2021 року для перемовин з генеральним директором компанії Qatar Petroleum, державним міністром з енергетики Саад бін Шеріда Аль-Каабі, які були одним з елементів підготовки офіційного візиту президента України в Катар та мали на меті формування домовленостей в енергетичній сфері".

Також в міністерстві повідомили, що Юрій Вітренко з іншими членами української делегації залишився 6 квітня у Досі "для проведення робочих зустрічей за підсумками візиту голови держави, після чого вчора повернувся у Київ".

"Чутки про нарікання з боку уряду, Офісу президента, міжнародних партнерів на роботу Міністерства енергетики під моїм головуванням мають маніпулятивний характер. У нас вистачає зовнішніх загроз, для ефективної боротьби з якими потрібна командна робота органів державної влади, і на посаді виконувача обов’язків Міністра енергетики я докладаю зусилля саме для цього. Наразі я продовжую виконувати обов‘язки Міністра енергетики і готуюся до поїздки у складі офіційної української делегації в рамках закордонного візиту президента України, який заплановано на найближчі дні", — цитує пресслужба Міненергетики заяву Вітренка.

Як писала "ДС", ввечері 7 квітня деякі ЗМІ із посиланням на власні джерела повідомили, що Юрій Вітренко написав заяву про звільнення. Зазначалося, що він вивіз особисті речі з міністерства ще два тижні тому.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua