• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Чиновник, якого Зеленський обізвав "розбійником", балотується в мери Борисполя від партії Ляшка

Реклама на dsnews.ua

"Радикальна партія" Олега Ляшка висунула кандидатуру секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка на виборах мера міста

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії, передає "ДС".

Відзначається, що у нього відсутня судимість, хоча, за інформацією Української правди, Святошинський райсуд Києва рішенням від 16 травня 2002 року засудив Годунка до 5 років, бо як водій машини "Беркута" (МВС) той брав участь у квартирних крадіжках, — але звільнив від відбування покарання, встановивши випробувальний термін на 3 роки з урахуванням каяття та відшкодування шкоди.

Згідно із законом, судимість вважається погашеною після завершення терміну покарання.

Також восени 2004 року Годунок був серед представників партії "Пора", яких затримувала СБУ. Тоді його однопартійці розповідали, що чоловік був активістом Української Народної Партії (блок "Наша Україна"), брав участь у охороні студентської акції.

На крісло глави Бориспільської міськради претендують 18 кандидатів. Серед них і чинний глава міста Анатолій Федорчук та два його однофамільця — Олександр Федорчук та Артем Федорчук.

Як повідомляла " ДС ", президент України Володимир Зеленський вигнав із залу секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка за те, що той раніше нібито був засуджений за розбій.

"Вийди звідси! Іди, розбійник! Погано чуєш? По англійськи — Exit. Ідіть", — сказав Зеленскій.Однако Годунок не погоджувався з таким рішенням Зеленського і вступив з президентом в словесну перепалку, згадав його слова під час інавгурації, що "всі ми президенти".

Зеленський відреагував: "Та йди вже, Господи. Ти точно не президент. Оскільки у президента немає криміналу. Іди гуляй, Господи".

"Зараз зателефоную Баканову з приводу цього чорта", — сказав Зеленський після засідання.

Пізніше зʼясувалося, що Зеленський не звертався до глави СБУ Івану Баканова з приводу Ярослава Годунка, як обіцяв.

    Реклама на dsnews.ua