• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Війну між Україною та Росією на Донбасі бачать 2/3 українців, – опитування

Те, що на Сході України відбувається збройний конфлікт між Україною та Росією, відзначають 64% респондентів

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані експрес-опитування «Оцінка останніх новин та подій. Ставлення українського суспільства до ескалації конфлікту на Донбасі», проведеного «Нью Імідж Маркетинг Груп», передає "ДС".

Також зазначається, що респонденти з Заходу частіше за інших надавали дану відповідь (77% проти загального показника 64%), зі Сходу та Півдня – рідше за інших (по 47% проти загального показника 64%).

Крім того, респонденти зі Сходу та Півдня дещо частіше за інших відмічали, що за їхньою особистою трактовкою, на Сході України відбувається збройний конфлікт між владою України і самопроголошеними республіками ("Л/ДНР"), які підтримує влада Росії — 24% та 25% відповідно проти загального показника 17%.

Опитування проводилося на всій території України, крім тимчасово непідконтрольних територій частини Донецької та Луганської області, окупованої АР Крим

Обсяг вибірки склав 1148 респондентів

Опитування проводилося з 18 по 19 квітня.

Методологія дослідження — онлайн-опитування по інтерактивній структурованій анкеті, посилання на яку відправлялося потенційним респондентам з бази даних.

Нагадаємо, протягом останньої доби, 20 квітня, бойовики терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР", які входять до складу російських збройних формувань, девʼять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua