• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Військові випробовують нову великокаліберну зброю українського виробництва (ВІДЕО)

Українські військові розпочали попередні випробування великокаліберної стрілецької зброї вітчизняного виробництва

Військові випробовують нову українську зброю великого калібру
Військові випробовують нову українську зброю великого калібру
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів міністр оборони Андрій Таран, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу відомства.

Йдеться зокрема про попередні випробування 12,7 мм єдиного кулемету і 14,5 мм антиматеріальної гвинтівки українського виробництва, якими планують поповнити арсенал стрілецької зброї "крупних калібрів" Збройних Сил України.

"На такі розробки, здатні уражати легкоброньовані об’єкти, ми чекали з нетерпінням. Зрозуміло, що основним елементом стрілецької зброї є ствол, технологічний процес виробництва якого складний та потребує певного досвіду.

Тому, із задоволенням інформую, що вже проходить попередні випробування 12,7×108 мм єдиний кулемет від ТОВ "ХАДО-ХОЛДИНГ". Упевнений в успіху, адже великокаліберні антиматеріальні гвинтівки цього підприємства у 2020-му році були прийняті на озброєння Збройних Сил України і вже навели страху на ворога", — повідомив міністр оборони.

Таран зазначив, що успішне завершення усіх випробувань дозволить забезпечити потребу в кулеметах калібру 12,7×108 мм, які використовуються не лише загальновійськовими підрозділами, але й встановлюються на багатьох видах бойової техніки, кораблях та гелікоптерах.

Крім того, з урахуванням набутого досвіду, підприємством розроблено також великокаліберну багатозарядну антиматеріальну гвинтівку калібру 14,5×114 мм з напівавтоматичним механізмом заряджання, що наразі, за словами Тарана, проходить попередні випробування.

Нагадаємо, у пʼятницю, 11 червня, на Донбасі було зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню з боку терористів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua