• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Військові звання в Україні приведені до стандартів НАТО

Реклама на dsnews.ua

Українські військові звання переведені на коди військових рангів НАТО за стандартом НАТО STANAG 2116

Відповідний наказ підписав міністр оборони України Андрій Таран, інформує "ДС".

"Зазначений перелік встановлює відповідність кодифікації військових звань військовослужбовців Збройних сил України військовим рангам НАТО. Це ще один крок, що забезпечує взаємосумісність зі збройними силами держав-членів", — заявив Таран, слова якого наводить пресслужба Міноборони.

За його словами, підписаний наказ розпочинає євроатлантичну трансформацію наявної системи кадрового менеджменту на управління кар’єрою військовослужбовців за військовими званнями.Це стане складовою частиною проєкту Концепції військової кадрової політики Збройних сил України до 2025 року.

"Ці рішення покликані змінити систему управління кар’єрою радянського зразка на сучасну, прийняту в арміях провідних держав. Фактично, це керівництво до дій кадровим органам переходити на нову філософію роботи, що передбачає створення кар’єрної мапи кожному солдату, сержанту, офіцеру щодо його підготовки, зростання та забезпечення", — зазначив Таран.

Звання в українській армії приведені у відповідність зі стандартами НАТО за законом, прийнятим Верховною Радою в червні 2020 року.

Нагадаємо, раніше Андрій Таран заявляв, що Україна готова збільшити фінансування НАТО.

    Реклама на dsnews.ua