• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Вконтакте" повідомила про обхід блокування в Україні: Ткаченко доручив зайнятися соцмережею

Реклама на dsnews.ua

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко дав доручення зайнятися перевіркою інформації про можливий обхід блокування в країні з боку забороненої російської соцмережі "Вконтакте"

Про це він заявив на прессконференції з нагоди 100 днів на посаді, відповідаючи на питання, передає "ДС" з посиланням на Українську правду.

На думку міністра, проблема протидії ворогові в гібридної війні не зводиться тільки до заборон, а повинна вирішуватися за рахунок освіти і медіаграмотності. У той же час він стверджує, що у держави є стратегія боротьби з дезінформацією, при цьому не деталізуючи її.

"Проблема проникнення дезінформації, яка виходить з "ВКонтакте " або російських телеканалів дійсно вагома. Ми кілька разів зустрічалися в РНБО з цього приводу, є план заходів. Сподіваюся, він буде реалізований. Щодо "ВКонтакте". Я попросив сьогодні, як ми дізналися про цю інформацію, перевірити, чи дійсно це реалістично, і що можна зробити, які рішення прийняти, щоб протидіяти цій історії ", — зазначив Ткаченко

Раніше російська соціальна мережа "ВКонтакте" на своїй офіційній сторінці для українських користувачів повідомила, що розробники поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому ВК тепер можна користуватися "без обмежень".

    Реклама на dsnews.ua