• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Влада відморозилася": Сивохо натякнув, що Зеленський "загрався" з Донбасом

Реклама на dsnews.ua

Українське керівництво не хоче досягнення миру на Донбасі хоча зараз для цього є всі умови

Про це заявив колишній радник секретаря РНБО, глава "Національної платформи примирення і єдності" Сергій Сивохо в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Зараз майданчиків для мирного процесу дуже багато, толку тільки немає. Давайте візьмемо основний майданчик — ТКГ. Спочатку зміна керівництва нашої делегації сприйнялася позитивно, тому що Леонід Макарович (Кравчук — ред.) і Вітольд Павлович (Фокін — ред.) це досвідчені і здатні домовлятися політики. Але варто їм зробити якісь важливі для мирного процесу заяви, влада, яка сама ж делегувала їм повноваження, починає робити дивне обличчя і відморожуватися", — сказав він.

На думку Сивоха, "Україні потрібно виконувати зобовʼязання", і тоді мир настане.

"Не треба загравати і заграватися, просто потрібно виконувати зобовʼязання України в рамках підписаних угод і свої передвиборні обіцянки. І буде щастя всім. Вся Україна чекає рішучого рішення щодо Донбасу, скажімо так. Тому досить стояти в позі поганих танцюристів, миру в Україні нічого не заважає", — сказав Сивохо.

Як повідомляла "ДС", раніше Сергій Сивохо заявив, що скасування проведення місцевих виборів в низці обʼєднаних громад Донецької та Луганської областей, розташованих уздовж лінії розмежування, є посадовим злочином чиновників.

    Реклама на dsnews.ua