• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Влада Тернополя відмовилась запроваджувати локдаун із 8 січня

Реклама на dsnews.ua

Тернопільська міська рада заявила, що не буде посилювати карантин у місті з 8 січня, оскільки в цьому немає необхідності

Відповідне рішення ухвалила 6 січня місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Тернопільської міськради.

Як відзначила місцева влада, протягом останніх днів у Тернополі не спостерігається зростання захворюваності на COVID-19. При цьому знижується кількість інфікованих жителів, госпіталізацій, а також захворювань серед дітей і працівників навчальних закладів.

"З огляду на це, комісія ухвалила рішення не посилювати з 8 січня карантин і не запроваджувати ніяких додаткових обмежень на території Тернопільської громади. Будуть діяти тільки ті протиепідемічні заходи, які були прийняті раніше", — заявив мер Тернополя Сергій Надал.

Він додав, що з 11 січня у всіх тернопільських школах продовжиться навчання.

"Учні молодших класів відвідуватимуть уроки в звичайному режимі, а школярі 5-11 класів — відповідно до змішаної форми навчання. Рекомендуємо також суб'єктам господарювання не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня, а продовжувати працювати в звичайному режимі", — додав міський голова.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов виступив проти перенесення або скасування жорсткого карантину (локдауну), початок якого заплановано на 8 січня.

    Реклама на dsnews.ua