• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

ВМС наростили охорону держоб'єктів в Азово-Чорноморському регіоні

Реклама на dsnews.ua
Охорона та оборона важливих державних об'єктів в Азово-Чорноморському регіоні посилено силами ВМС України

Про це повідомили в прес-центрі командування ВМС ЗС України, передає "ДС".

"Військово-морські сили Збройних сил України спільно з іншими силами оборони і безпеки проводять заходи по посиленню охорони та оборони важливих державних об'єктів і морських портів в Азово-Чорноморському регіоні в умовах забезпечення правового режиму воєнного стану в окремих областях України", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, підрозділи українських ВМС з метою запобігання терористичних актів та розповсюдження зброї, вибухових та небезпечних речовин розгортають тимчасові блокпости, проводять комплекс заходів, спрямованих на підготовку до оборони певних ділянок узбережжя.

У прес-центрі підкреслюють, що проведення подібних заходів сприяє налагодженню взаємодії між складовими силами оборони і безпеки України, удосконалює алгоритм спільних дій у ході підготовки до відбиття збройної агресії з боку Російської Федерації, готовність до взаємодії при проведенні комплексу режимно-обмежувальних заходів.

Нагадаємо, 11 грудня на базі окремої бригади морської піхоти ВМС Збройних сил України розпочалися навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги.

    Реклама на dsnews.ua