• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Воєнний стан: війська отримають більше 200 одиниць техніки

Реклама на dsnews.ua
Завдяки заходам, передбаченим воєнним становищем, за два тижні до війська вже прийшло більше 100 одиниць техніки

До кінця воєнного стану Збройні сили зможуть отримати понад 200 одиниць техніки, заявив міністр оборони Степан Полторак, передає "ДС".

"Воєнний стан вводиться в країні з двох основних причин. Перша - агресія проти України. Друга - коли є загроза відкритої агресії. У нас відбулося два в одному: агресія РФ проти військових морських сил України в Керченській протоці, а також - величезні угруповання російських військ на кордоні з Україною", - сказав глава Міноборони, слова якого наводить "Укрінформ".

"Завдяки заходам, передбаченим воєнним становищем, за два тижні до війська прийшло більше 100 одиниць техніки. До кінця воєнного стану ми плануємо отримати понад 200 одиниць техніки", - додав він.

Полторак також підкреслив, що за останні чотири роки Україна зробила все можливе для того, "щоб відновити боєздатність флоту".

"Ми значно збільшили наші можливості, але ми дуже багато втратили військово-морського флоту в Криму. Ми зробили максимально можливе, щоб відновити боєздатність флоту, - ми над цим працюємо", - заявив міністр.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада у відповідь на збройну агресію Росії в районі Керченської протоки і захоплення українських суден та їх екіпажів підтримала президентський законопроект про введення військового положення у 10 областях на 30 діб. Воєнний стан було введено з 26 листопада.

Всі захоплені прикордонниками ФСБ РФ українські моряки були заарештовані на два місяці, до 25 січня 2019 року. 3 грудня 24 всім українським військовополоненим було пред'явлено звинувачення за ч. 3 ст. 322 КК РФ ("Незаконний перетин кордону РФ").

Все про російської агресії в Азовському морі і про введення воєнного стану в Україні читайте тут

    Реклама на dsnews.ua