• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

"Військові – найголовніше": Зеленський розповів про свій "сигнал" щодо Авдіївки

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в ситуації зі спробами російських окупантів захопити Авдіївку він вимагає від військового керівництва насамперед зберегти життя оборонців України. 

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це Володимир Зеленський у Німеччині під час спільної пресконференції із канцлером ФРН Олафом Шольцем "ДС"

"Що стосується Авдіївки – ситуація не перший день (складна – ред.). Ми пам'ятаємо, що робить Росія з нашими містечками і селами: вони не запскоються, поки повністю не зруйнують все живе, що там є. Наші люди, наші військові героїчно захищають стратегічні речі, логістичні шляхи, які можуть привести ворога до просування вперед. Я детально розумію, що там відбувається", — сказав президент.

Зеленський додав, що перебуває на контакті з військовим керівництвом України.

"Я не буду говорити, які вони нові підходи застосовують. Їхнє завдання – робити все, щоб захистити, перш за все, наших людей. І це головний сигнал від мене: наші військові – це найголовніше, що в нас є, і це є наша найголовніша зброя", — зазначив український лідер.

Зеленський наголосив, що потрібно обходитися якнайменшими втратами. Військове керівництво отримує від президента саме такий сигнал, а вже "на полі бою професійні люди – вони знають, що робити", сказав глава держави. 

Нагадаємо, командування оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" прийняло рішення відійти з позиції "Зеніт" на південно-східній околиці Авдіївки на Донеччині.

Як писала "ДС", керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що окупанти мають дві мети до президентських виборів в Росії. Зокрема, захопити Авдіївку та просунутися у Харківській області.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua