• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Воїнам, що врятували Україну від агресії Росії": Зеленський привітав українців з Днем Збройних сил

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський привітав українців із Днем Збройних сил України

Про це йдеться у дописі на його офіційній сторінці у Facebook, передає «ДС».

За словами президента, сьогодні день, «коли треба бути лаконічнішим, змістовнішим, конкретнішим і щирим», тож він вирішив обмежитись кількома тезами.

Перше – Зеленський відмітив, що «кожен з нас може жити своїм звичним життям, реалізовувати мрії та планувати майбутнє виключно завдяки тим чоловікам і жінкам, які захищають нашу державу у Збройних силах. Саме вони забезпечують для нас свободу» — і попросив кожного українця про це задуматись.

Друге – президент запропонував привітати у цей день також військових кореспондентів і наших волонтерів,які за роки війни стали невідʼємною частиною Збройних сил.

«Бо таке щире захоплення армією й таку повагу до бійців, як у них, мало в кого ще можна зустріти. А що особливо цінне, то це емоційна підтримка ними воїнів на фронті та після повернення.»

І третє – Зеленський висловився про перспективу. День Збройних сил – це час сказати не тільки про те, що було, і про нашу вдячність воїнам, які врятували Україну від агресії Росії, а й про перспективу.

«Світ змінюється. Іншим скоро буде й те, як людство воює. Отже, маємо приділяти ще більше, набагато більше уваги розвитку наших Збройних сил, всієї системи оборони держави й, відповідно, ставленню суспільства до цього завдання. Маємо вкладати в це суттєві кошти.»

Президент зазначив, що «штучний інтелект, роботизація, безпілотники, нові форми та методи агресивного впливу на країни та інформаційної боротьби – все це робить загрози в майбутньому ще більш серйозними та потребує від нас ще більш активної модернізації».

Наприкінці він відзначив, що «українці — мирний народ», який хоче «чесного припинення війни на Донбасі, повернення всіх наших тимчасово окупованих територій і людей». Також він зазначив, що Україна не має жодних «ілюзій щодо справжніх намірів країни-агресора», і «жоден з нас тепер не має права допускати халатності, як раніше. Коли керівники держави зосереджувалися на чому завгодно, крім Збройних сил.»

Зазначимо, що Зеленський не став записувати з нагоди Дня Збройних сил відеозвернення.

Нагадаємо, вчора президент Зеленський та Офіс президента привітали українських волонтерів зі святом двома окремими текстовими зверненнями.

    Реклама на dsnews.ua