• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

"Відновлення справедливості": Зеленський прокоментував санкції проти Януковича

Президент Володимир Зеленський назвав санкції, які РНБО запровадив проти колишнього глави держави Віктора Януковича і його соратників, "логічними і дивними"

Реклама на dsnews.ua

Свою оцінку рішення РНБО Зеленський висловив у відеозверненні, передає "ДС".

"На засіданні РНБО підтримано пропозиції Кабінету Міністрів і Служби безпеки про застосування персональних санкцій, зокрема блокування всіх активів і майна, запобігання виведенню капіталів за межі України, позбавлення всіх державних нагород стосовно таких осіб: Миколи Азарова, Сергія Аксьонова, Костянтина Затуліна, Вадима Колесніченка, Сергія Курченка, Сергія Кусюка, Павла Лебедєва, Леоніда Пасічника, Наталії Поклонської, Віктора Пшонки, Дмитра Табачника, Віктора Януковича та інших — загалом 27 осіб. Ми очікуємо та підтримуємо введення санкцій щодо окремих осіб з боку Європи, США або інших міжнародних партнерів, тому це рішення РНБО можна описати двома словами — логічно. І дивно", — заявив президент.

Зеленський назвав логічним те, що і Україна запроваджує такі санкції і вважає дивним, що це не робили, починаючи з 2014 року.

"Також щодо останньої особи в списку — Януковича. У звʼязку з рішенням суду, який визнав його винним у вчиненні державної зради, щодо всіх його указів за час перебування президентом, буде проведено аудит та аналіз. Щодо наявності у них рішень, які можуть загрожувати безпеці й інтересам України", — підкреслив президент.

Нагадаємо, 19 березня відбулося чергове засідання РНБО, на якому прийняли новий пакет санкцій проти колишніх високопоставлених чиновників і правоохоронців-зрадників, зокрема президента-втікача Віктора Януковича та експремʼєра Миколи Азарова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua