• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Війна на Донбасі може бути зупинена одним дзвінком", - Арестович

Війна на частині сходу української держави може бути зупинена після одного дзвінка, стверджує спікер української делегації в Тристоронній контактній групі

"Війна на Донбасі може бути зупинена одним дзвінком", - Арестович
"Війна на Донбасі може бути зупинена одним дзвінком", - Арестович
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів спікер української делегації в Тристоронній контактній групі (Україна, РФ, ОБСЄ) для врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович в ефірі телеканалу "ДОМ", передає "ДС".

За його словами, рішенням російського лідера Крим може бути звільнений за п'ять хвилин.

"…Війна на Донбасі може бути зупинена одним дзвінком. Крим може бути деокупований за п'ять хвилин рішенням глави Російської Федерації й тільки його персональним рішенням. І, відповідно, вся персональна відповідальність лежить на ньому", – сказав співрозмовник.

Спікер додав, що Київ йде політико-дипломатичним шляхом вирішення конфлікту, але водночас удосконалює оборонну сферу, оскільки "дипломатія хороша", коли спирається на здатність країни захистити себе.

"…ми робимо все нові й нові ініціативи для того, щоб тримати в тонусі наших політичних візаві з Російської Федерації. І вони змушені були перед обличчям нас, і перед обличчям світової спільноти, і перед обличчям історії відповідати, чому вони не реалізують угоди (Мінські угоди щодо Донбасу – ДС), які самі ж підписали", – зазначив Арестович.

Як писала "ДС", Арестович упевнений, що Україна може "деокупувати" півострів у разі "великої регіональної війни" в майбутньому.

Він вважає, що це буде "дуже неприємна історія", оскільки наступ на Крим складно організувати через занадто вузький перешийок.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua