• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Відновлення роботи "Вконтакте" в Україні: Нардеп "Голосу" звернувся в СБУ

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат фракції "Голос" Роман Лозинський вимагає, щоб СБУ відреагувала на відновлення роботи в Україні російської соціальної мережі "ВКонтакте", яка днями знову стала доступна українцям

Про це йдеться в повідомленні Лозинського в Facebook, передає "ДС".

"Звернувся в СБУ з вимогою відреагувати на відновлення роботи "ВКонтакте" в Україні. Вже кілька днів соцмережа агресора доступна на смартфонах українців без VPN. Вони відкрито це рекламують", — написав Лозинський.

Депутат припускає, що скоро відновити свою роботу можуть і інші російські інтернет-сервіси.

"Сьогодні направив звернення до Служби Безпеки з проханням офіційно звернутися до Apple і Google з вимогою видалити ВК з каталогів AppStore і GooglePlay для користувачів з України. Прецеденти є. Тому далі справа за нашими спецслужбами", — додав Лозинський.

Звернувся до СБУ з вимогою відреагувати на відновлення роботи "ВКонтактє" в Україні.Вже кілька днів соцмережа агресора...

Gepostet von Roman Lozynskyi am Mittwoch, 16. September 2020

Нагадаємо, російська соціальна мережа "ВКонтакте" на своїй офіційній сторінці для українських користувачів повідомила, що розробники поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому ВК тепер можна користуватися "без обмежень". Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко доручив перевірити цю інформацію.

Міністерство культури і інформаційної політики України разом з РНБО і СБУ приймають заходи для блокування соцмережі "Вконтакте", яка днями знову опинилася доступною для українських користувачів, і готує звернення до основних провайдерів програмного забезпечення (Apple, Google і ін). З вимогою вилучити мобільний додаток російської соцмережі з переліку доступних завантажень для українських користувачів.

    Реклама на dsnews.ua