• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Повернення військ РФ до місць постійної дислокації після навчань "Захід-2021" не зафіксовано

Українське командування Збройних сил не фіксує масового повернення російських військ до місць постійної дислокації після навчань з Білоруссю "Захід-2021"

Війська РФ
Війська РФ / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний, передає "ДС" із посиланням на "Радіо Свобода".

За його словами, незважаючи на те, що спільні навчання Росії і Білорусі закінчилися ще 16 вересня, війська РФ не поспішають повертатися назад в місця постійної дислокації.

"Незважаючи на те, що 16 вересня офіційно по телевізору показували, пройшло урочисте закриття (навчань "Захід-2021"- ред.), на сьогодні ми не фіксуємо масового повернення в пункти постійної дислокації тих батальйонно-тактичних груп, які вийшли на посилення. А їх було 19 на сьогодні, вони з'явилися додатково насамперед під час проведення цих навчань і на території Республіки Білорусь, і на території Російської Федерації", — сказав Залужний.

За його словами, ці батальйонно-тактичні групи продовжують виконувати завдання в Південному військовому окрузі Росії. І кожна така група, за даними ЗСУ, налічує близько тисячі осіб.

"Вони не стоять з автоматами вздовж нашого кордону. Вони знаходяться у відповідних районах, наближених до державного кордону", — уточнив він.

Залужний також додав, що деякі військові поверталися до місць дислокації для голосування на виборах до російської Держдуми, тому деякі переміщення фіксуються.

"Але розслаблятися зовсім ми сьогодні не можемо", — говорить Залужний.

Як повідомлялося, Росія і Білорусь вранці 10 вересня почали спільні стратегічні навчання "Захід-2021". Україна значно посилила охорону кордону з Білоруссю через військові навчання. Навчання тривали до 16 вересня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua