• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Вперше народному депутату повідомлено про підозру за "кнопкодавство"

Прокурори вперше повідомили про підозру народному депутату за "кнопкодавство" під час голосування на пленарному засіданні Верховної Ради

Реклама на dsnews.ua

Про це 12 лютого повідомила генеральний прокурор Ірина Венедіктова, інформує "ДС".

"Нардеп під час розгляду поправок до законопроєкту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення неодноразово здійснював неособисте голосування з використанням персональної картки колеги", — написала вона у Facebook.

За її даними, народний депутат викликався до Офісу генпрокурора на 11 лютого для вручення повідомлення про підозру, однак не з’явився та про причини неявки не повідомив. Письмове повідомлення про підозру направлено до Апарату Верховної Ради, за місцем проживання парламентаря, на його електронну пошту.

"Кримінальна відповідальність за ст. 364-2 Кримінального кодексу України за "кнопкодавство" — важливий запобіжник, яким треба активно користуватися. Закони повинні прийматися без порушення закону", — наголосила генпрокурор.

Ані прізвища, ані фракційної приналежності нардепа генпрокурорка не вказала.

За даними "Інтерфакс-Україна", мова йде про народного депутата з групи "Довіра" Владислава Поляка. Він безпартійний, до Ради пройшов по мажоритарному округу №73 в Закарпатській області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua