• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

"Впевнені у перемозі України": Кулеба розповів про зустріч із директоркою Інституту вивчення війни

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч з директором Інституту вивчення війни (ISW) Кімберлі Каган

Дмитро Кулеба та Кімберлі Каган
Дмитро Кулеба та Кімберлі Каган
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні очільника МЗС у Facebook, передає "ДС".

"Завершую поїздку до Брюсселя, Гааги та Нью-Йорка. Мій організм остаточно збився з графіку часових поясів, всі дні змішалися в один довгий день і декілька коротких ночей. Було багато всього. Ви, напевно, бачили в новинах. Про одну зустріч розкажу окремо — з директоркою Інституту вивчення війни (ISW) Кімберлі Каган", — йдеться у повідомленні.

Кулеба зазначив, що це та сама організація з новинами від якої щоранку починаєте день. Вона вже рік панує в українських заголовках. За його словами, експерти ISW регулярно надають якісний аналіз бойових дій, прогнози їх розвитку, коментують, відповідають, оновлюють карту.

"Ми обмінялися думками, що ще і як можна зробити. Було приємно почути саме від Кімберлі, що ISW переконаний в перемозі України. Вдячний команді ISW за їхній внесок у нашу перемогу у війні за реальність", — пояснив Кулеба.

Міністр додав, що у цій війні у кожного з нас є своя роль. Він подякував всім хто воює на інформаційному фронті в Україні та за кордоном заради перемоги України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua