• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Лікарі в Україні заявили про підтримку міністра охорони здоров'я: в соцмережах набирає популярність флешмоб #підтрімуюСтепанова

Лікарі та співробітники медустанов заявили про флеш-моб на підтримку міністра охорони здоровʼя Максима Степанова

Реклама на dsnews.ua

"Хто підтримує, друзі, міністра, а зі Степановим і наших медиків, зробіть репост. Якби не було все запущено, багато зробити не виходить, немає вищої політичної волі з різних причин, немає грошей, інформаційні війни, але це та людина, яка була з нами весь цей важкий рік, прислухалася до нас і радилася, як в цих умовах виправити становище ", – написала вона.

Лікар зазначила, що з діючим міністром охорони здоровʼя вдалося перерахувати нереальні тарифи в НСЗУ, почали створювати нормативні документи, що регламентують надання медичної допомоги хворим (стандарти, протоколи), зʼявилася позитивна динаміка в трансплантації, а інфекційні стаціонари, які були б знищені повністю, отримали шанс на виживання.

"А спекуляцій на пандемії багато буде. Але ніхто більшого б не зробив. Тому як вперше був діалог з експертами, хотілося працювати і щось робити, перш за все, для людей…", – додала Голубрвская.

Медики і пацієнти поширюють в соцмережі Facebook фото міністра охорони здоровʼя Максима Степанова з хештегом # підтрімуюСтепанова.

Тільки на сторінці Ольги Голубовської до флеш-мобу приєдналося близько тисячі осіб. А Асоціація неонатологів України в підтримку міністра опублікувала відкритий лист.

Як повідомлялося раніше, Міністр охорони здоровʼя не писав заяву про звільнення. За даними джерел РБК-Україна, Максим Степанов мав напередодні розмову з президентом Володимиром Зеленський, але вона залишилася незавершеною.

Не чекаючи закінчення їх переговорів, подання про звільнення Степанова в Раду вніс премʼєр Денис Шмигаль.

Втім, за словами нардепа від СН Юлії Гришиної, в Раді немає єдності з питання відставки міністра.

"Ситуація неоднозначна. Особисто я ще думаю…", – повідомила вона в своєму телеграм-каналі.

    Реклама на dsnews.ua