• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шкоди нацбезпеці: в СБУ стурбовані заявами Гонтарєвої про МВФ

Реклама на dsnews.ua
Служба безпеки України закликала колишнього главу Нацбанку Валерію Гонтареву не коментувати співпрацю України з МВФ, так як це може завдати шкоди національній безпеці

Про це йдеться в повідомленні Служби безпеки України, передає "ДС".

Мова йде про заяву Гонтарєвої про те, що Міжнародний валютний фонд повинен "заморозити" співпраця з Україною і зажадати достроково погасити кредити.

"Служба безпеки України поважає право кожного громадянина на свободу слова, однак вважає неприпустимим озвучення заяв, які можуть завдати шкоди національній безпеці держави, зокрема, у фінансово-економічній сфері і негативно вплинути на ситуацію в країні", - йдеться в заяві спецслужби.

В СБУ закликали колишніх чиновників "утриматися від подібних неоднозначних коментарів і дбати про національні інтереси України, а не сіяти панічні настрої серед населення і розхитувати економічну стабільність держави".

Нагадаємо, екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва в інтерв'ю centralbanking.com закликала МВФ вимагати від України повернути тільки що надану фінансову допомогу. З контексту інтерв'ю стає зрозуміло, що мова йде про нібито невиконання Києвом умов червневого меморандуму між Україною та МВФ, а значить ставиться під сумнів правильність отримання уже перерахованих Україні $2,1 млрд.

    Реклама на dsnews.ua