• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Все почалося завдяки Тимошенко: Філатов розговорився про дружбу з Вілкулом

Реклама на dsnews.ua
Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що починав кар'єру разом з нардепом від Опозиційного блоку Олександром Вілкулом і минулого дуже тісно з ним спілкувався

Про це він сказав в ефірі авторської програми Дмитра Гордона на каналі "112 Україна", передає "ДС" з посиланням на "Гордон".

"Я думаю, на історію наших відносин з Олександром Юрійовичем не вистачить двох або трьох передач. Не можу сказати, що ми були близькі або ж були приятелями, але один час ми досить тісно спілкувалися. Більше того, я вам розкрию страшну таємницю: як говориться, всі ми виросли з Жовтня, і взагалі-то, наша з ним кар'єра почалася завдяки, дай Бог їй здоров'я, Юлії Тимошенко. Це не секрет, але цього особливо в паблике не було... Була така компанія "Єдині Енергетичні Системи", і я там був хлопчиком-юристом після закінчення університету, а Саша - хлопчиком-менеджером гірничо-металургійного департаменту. І ми з одним кабінетах і одним коридорами носили папки з документами, тільки кожен свої", - сказав Філатов.

Він зазначив, що знайомий з Вілкулом з 1994 року.

"Коли Саша став віце-прем'єром, у нього зросла така корона, що він міг би зачепити стелю, освітлювальна апаратура тут впала б. Я такого не люблю. Я був звичайний, простий адвокат, він був страшний, великий чоловік, і одного разу я йому сказав: "Саш, дивись. Життя, особливо в політиці, - це сходження в гору. А коли ти піднімешся нагору, почнеться спуск вниз. І ось там, внизу, в кущах, я буду сидіти і чекати тебе", - сказав мер Дніпра.

На запитання журналіста: "Дочекалися?" Філатов відповів: "Думаю, так".

    Реклама на dsnews.ua