• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Все дуже серйозно: травму Януковича прокоментували адвокати

Реклама на dsnews.ua
Побіжний президент України Віктор Янукович може бути переведений на лікування в Ізраїль

Про це заявив один з адвокатів Януковича Олександр Горошинський, передає "ДС" з посиланням на Новий час.

За словами захисника Януковича, запрошений з Ізраїлю хірург Еяль Аттіас заявив, що лікування побіжного президента доцільно продовжити в ізраїльській клініці, де, можливо, буде проведено оперативне втручання.

"За результатами нашого візиту та огляду можу сказати, що травма дуже серйозна. На мій погляд, необхідні додаткові обстеження, щоб прийняти рішення про доцільність оперативного втручання, можливо й не одного. Ми б хотіли робити подальші обстеження і лікування в нашій клініці в Ізраїлі. Ми будемо обговорювати таку можливість з пацієнтом і, найімовірніше, організовувати його переїзд", - процитував адвокат заява ізраїльського лікаря.

Горошинський додав, що не має права розкривати деталі діагнозу і назви клініки, куди можуть перевести Януковича.

Нагадаємо, раніше захист побіжного екс-президента України Віктора Януковича заявляла, що не володіє інформацією про стан його здоров'я.

18 листопада з'явилася інформація про те, що в Московській клініці імені Скліфосовського помітили чоловіка, дуже схожого на екс-президента України Віктора Януковича, який ховається на території Росії.

Пізніше адвокат Януковича Олександр Горошинський заявив, що його клієнт нібито травмувався під час гри в теніс і проведе в лікарні два-три тижні. Однак у той же день український журналіст Роман Цимбалюк повідомив, що побіжного екс-президента "вже виписали з Скліфа".

    Реклама на dsnews.ua