• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Втомилися від стабільності й не хочуть сплачувати податки. "Слуга" Шевченко відзначився "перлом" про події у Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат провладної фракції "Слуга народу" Євген Шевченко, відомий виступами на російському ТБ, заявив, що мешканці Білорусі протестують, бо їм "приїлася стабільність"

Відповідну заяву одіозний член "Зе-команди" зробив в ефірі телеканалу "Україна 24", інформує "ДС".

"З одного боку, зрозуміло, що людям, які жили в Білорусі, особливо молоді, приїлася стабільність. Їм хочеться адреналіну, їм нудно, вони не хочуть платити податки, тому що вони ще молоді, працюють, але вони забувають, що коли-небудь вони стануть старшими, і хтось повинен буде платити податки, щоб їм платили пенсію", — сказав нардеп монобільшості.

Також Шевченко зізнався, що не може зрозуміти, що саме сотні тисяч протестувальників і мітингарів вимагають від президента Олександра Лукашенка.

"Я нічого не чув, крім "Іди, Лукашенко". Спроєктуємо ситуацію: Лукашенко йде, Тихановська взяла в руки владу. Двох слів звʼязати не може, ніколи в житті нічим не займалася. Які будуть наслідки? Заводи, фабрики, колгоспи зупиняться, прийдуть іноземці і почнуть грабувати, землю продадуть незрозуміло кому, соціальні засади, які Лукашенко зберігав, всі підуть у небуття", — заявив депутат українського парламенту.

Коли ж Шевченку нагадали, що він одним з перших привітав Лукашенка з перемогою, навіть не дочекавшись оголошення ЦВК Білорусі попередніх результатів голосування, він заявив, що "керувався геополітичними інтересами України як держави".

Як писала "ДС", 9 серпня в Білорусі відбувся основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримування. Станом на 10 серпня було затримано близько трьох тисяч осіб, у ніч на 11 серпня — ще близько двох тисяч, 12 серпня МВС Білорусі відзвітувало про затримання понад тисячі осіб.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення значної кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестувальниками.

11 серпня кандидат у президенти Білорусі, опонент Олександра Лукашенка Світлана Тихановська виїхала до Литви, звідки закликала своїх прихильників не виходити на площу та "поважати закон".

    Реклама на dsnews.ua