• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Ви стали порожнім місцем в історії, пане президенте": Лерос відповів Зеленському на "мікробів"

Реклама на dsnews.ua

Нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос обурений тим, що президент Володимир Зеленський на з'їзді партії 31 серпня назвав деяких членів монобільшості "мікробами"

Свою думку з цього приводу Лерос висловив, виступаючи в парламенті на першому засіданні 4-ї сесії Верховної Ради 9 скликання, передає "ДС" з посиланням на Страну.

"Пане президенте, ви не стали воювати зі старою системою, ви просто з нею злилися. Саме ви своїми мікробами і бактеріями брехні заразили цілу країну, упустивши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігарха. Ви здали країну в оренду цим олігархам, чим самі собі підписали вирок. Ви стали порожнім місцем в історії. Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок. Скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть зустрічати з вами наступну весну ", — заявив Лерос.

Потім нардеп звинуватив Зеленського в порушенні передвиборних обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. За його словами, "країна рухається в прірву", а президент тепер очолює "клани Януковича" в парламенті.

Крім того, Лерос зазначив, що президент призначив "кварталівця" Івана Баканова главою СБУ — і той "узяв під контроль тіньову економіку, очолив незаконний обіг спирту та наркотиків, контрабанду, торгівлю з ОРДЛО, рекет і рейдерство бізнесу".

Також нардеп назвав керівника Офісу президента Андрія Єрмака "головним корупціонером у державі", а також агентом російської розвідки. Лерос переконаний, що Єрмак погоджує із Зеленським свої дії.

    Реклама на dsnews.ua