• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Вийди звідси, розбійник!", — депутат звернувся до Зеленського, щоб той відповів за свої правопорушення

Президент Володимир Зеленський став корупціонером і повинен піти, щоб не ганьбити Україну

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко під час сьогоднішнього виступу у Верховній Раді, інформує "ДС".

Гончаренко у своєму виступі зазначив, що Зеленський не з'явився до Верховної Ради під час розгляду такого важливого питання, як призначення глави Нацбанку.

"Цікаво, що Зеленський вже навіть не приходить в Раду, коли вирішуються такі важливі питання. Де він? Завжди українські президенти приходили для того, щоб презентувати главу НБУ. Зеленського немає. Він боїться прийти, тому що тут він почує правду", — сказав Гончаренко.

Нардеп пояснив, що він мав на увазі під словами про правду – той факт, що Зеленський "забув" задекларувати 5 мільйонів гривень, отриманих за облігації внутрішньої державної позики.

"Сьогодні він – справжній корупціонер став. Він стільки нам розповідав про корупцію, що сам став корупціонером, коли він повинен бути внесений до Національного реєстру корупціонерів", — заявив депутат.

Також Гончаренко нагадав, що Зеленський, який обіцяв віддати державні резиденції дітям, заїхав жити в резиденцію в Конча-Заспі, "віддав своїм дітям".

"І зараз він сидить в Конча-Заспі і дивиться на нас. Тому я звертаюся до вас, Володимир Зеленський. Ви рік тому сказали "вийди звідси, розбійник" одному чиновнику. Тепер від імені народу України я кажу це вам. Вийди звідси, розбійник, припини ганьбити Україну", — заявив Гончаренко.

"Вважаю, що першим кроком повинно бути блокування в телефоні номера Зеленського, тому що він точно буде дзвонити і просити друкувати гроші. Цього не можна допустити. Тепер пан Шевченко несе відповідальність перед всією нацією і перед усіма видатними діячами за те, що буде з українською валютою. Від його дій буде залежати життя всіх громадян, в чиїх кишенях є гривня", — заявив він.

    Реклама на dsnews.ua