• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Я — бультер'єр президента": Тищенко прокоментував своє можливе призначення на Закарпатті (ВІДЕО)

Нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко прокоментував своє можливе призначення головою партійного осередку на Закарпатті

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в коментарі Telegram-каналу PavlovskyNews, передає "ДС".

Тищенко уник прямої відповіді на питання, але уточнив: "Де буде команда, де буде потрібна моя робота — там я буду працювати".

Нардеп заявив, що Закарпаття — це один з найскладніших регіонів, де мінімум 5 разів змінювалася влада, а люди залишалися і "цінували головні людські правила — любов, добро, працю".

Якщо Тищенка призначать, то першочерговим завданням він бачить надання робочих місць і гідну зарплату.

На зʼїзді партії до нардепу підійшли депутати із Закарпаття та обговорили питання комунікації депутатського корпусу ВР і Кабміну. На що Тищенко навів приклад організації роботи з приготування кави.

"Для того, щоб приготувати каву нам потрібна машинка, стаканчик і бажання випити кави, але сьогодні не час для кави, сьогодні час засукати рукава і працювати", — підкреслив нардеп.

Відзначимо, сьогодні в Києві проходить зʼїзд партії "Слуга народу". У зʼїзді бере участь президент Володимир Зеленський. У своїй промові на зʼїзді він заявив, що партія "очищається від випадкових людей і засланих козачків".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua