• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Я вже не той Міша, яким був": Саакашвілі сказав, якими бачить відносини з Росією

Реклама на dsnews.ua

Експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що не має наміру вступати в конфронтацію з Росією в разі перемоги його партії "Єдиний національний рух" на майбутніх парламентських виборах і, відповідно, вступу на посаду прем'єра

Про це політик заявив в ефірі грузинського опозиційного телеканалу "Формула ТБ" при прямому включенні з Дніпра, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс.

Також він пообіцяв повернутися в Україну через кілька років "рішення" ситуації в Грузії.

"Нашим завданням не є конфронтація з Росією, наше завдання — правильне рішення внутрішніх проблем і ми їх вирішимо, в тому числі, в довгостроковій перспективі і проблему, пов'язану з нашими внутрішніми територіями. Зараз необхідно витягувати країну з болота, а не вступати з кимось у конфронтацію", — висловився Саакашвілі.

Колишній грузинський президент зазначив, що в останні роки багато переоцінив і він уже "не той Міша, яким був".

"В якомусь сенсі це добре, тому що ті сім років, протягом яких я не знаходився в Грузії, стали достатніми для роздумів, переоцінки. Не хочу сказати, що ці роки були достатніми для накопичення мудрості, позаяк я ще не так старий, але їх вистачило для правильної оцінки накопиченого досвіду", — сказав політик.

Також заявив, що у випадку перемоги на парламентських виборах готовий очолити уряд Грузії терміном не більше двох років. Після ж він має намір повернутися в Україну, де у нього нібито є підтримка з боку українців.

    Реклама на dsnews.ua