• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Яценюк не збирається у команду до Зеленського, який згадав про нього на пресконференції

Лідер партії "Народний фронт", прем'єр-міністр України у 2014-2016 роках Арсеній Яценюк не збирається приєднуватися до команди президента Володимира Зеленського. За словами експрем'єра, для нього є важливою довіра народу, "а не окремих персоналій"

Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Яценюк написав на своїй Facebook-сторінці, передає "ДС".

У сьогоднішній прессконференції у відповіді на запитання журналіста президент згадав прізвище Арсенія Яценюка: "Сказав, що у його команді не буде людей "з таким досвідом". "З яким саме" — Володимир Зеленський не уточнив", — зазначив лідер "Народного фронту".

"Мій досвід — в уряді взяти відповідальність за країну, проти якої ведеться сухопутна військова операція, триває гаряча фаза війни. Мій досвід — це взяти відповідальність за країну, на рахунках якої 108 тисяч гривень. Мій досвід — це прийняти країну розграбовану, знищену, без вертикалі влади. Без армії, з корумпованою міліцією, з російським газовим зашморгом на шиї країни, з непосильним державним боргом, із загрозою зупинки виплат зарплат і пенсій людям", — підкреслив Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що передав країну зі зростаючою економікою, з відродженою армією, зменшеним державним боргом та 90 млрд на рахунках: "З Угодою про Асоціацію з ЄС, виконаними вимогами для безвізу, енергетично незалежну від країни-агресора та санкціями проти РФ".

"Незалежні аналітичні організації з цифрами довели, що жоден уряд не повторив того темпу реформ моїх урядів 14-16 років. Десь у цей час Володимир Олександрович давав черговий успішний корпоратив. Тому, сподіваюся, що Володимир Зеленський саме цю нашу різницю у досвіді мав на увазі", — написав він.

Арсеній Яценюк ще раз наголосив, що "не збирався і не збирається у команду Зеленського".

"Довіра народу, а не окремих персоналій, — ось мета справжнього політика. І ця довіра має бути отримана на виборах", — підкреслив лідер НФ.

 Нагадаємо, під час пресконференції у четвер, 20 травня, президент Володимир Зеленський виключив появу у владній команді колишніх премʼєрів Юлії Тимошенко, Володимира Гройсмана та Арсенія Яценюка.

    Реклама на dsnews.ua