• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Як працюватимуть вільні економічні зони на Донбасі: пропозиції Шмигаля

Реклама на dsnews.ua

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль навів деталі щодо проекту створення вільних економічних зон у Донецькій і Луганській областях

Про це Шмигаль розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода", передає "ДС",

"Стосовно створення привабливих умов для бізнесу (я навіть не кажу зараз, що інвесторів), який прийде на території, які сьогодні є тимчасово окупованими, які сьогодні розташовані біля лінії розмежування, ми маємо декілька напрямів. Тобто це, звичайно ж, і податкові пільги, певні преференції з точки зору початку і ведення там бізнесу", – зазначив премʼєр.

За його словами, наразі є "візія і концепція". Конкретні кроки Мінекономіки спільно з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій розроблять і представлять згодом.

"Це та стратегія і той шлях, який має дати змогу оживити ці території з точки зору бізнесу, створення робочих місць, наповнення місцевих бюджетів", – додав він.

Шмигаль також окреслив запропоновані межі зони пріоритетного розвитку.

"Сьогодні ми можемо говорити про утворення таких зон в якійсь межі від лінії розмежування. Наприклад, 15-кілометрова зона, може, 20-кілометрова. Ми рахуємо ці речі зараз", – сказав керівник уряду.

Як повідомляла "ДС", перший президент України, керівник української делегації в ТКГ в Мінську Леонід Кравчук запропонував надати Донецькій і Луганській областям статус вільних економічних зон.

    Реклама на dsnews.ua