• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Як у цивілізованих країнах": Стефанчук сподівається, що в Україні не буде "бюджетної ночі"

Спікер ВР Руслан Стефанчук заявив, що не бачить передумов для так званої "бюджетної ночі"

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив під час брифінгу після засідання Погоджувальної ради 29 листопада, передає "ДС" із посиланням на 24 канал.

"Я хочу, щоби ми пішли за планом "А", так, як це робиться у нормальних цивілізованих країнах, і Україна отримала прогнозований Бюджет на наступний рік", – сказав Стефанчук.

Він наголосив, що у разі непідтримки проєкту Бюджету в другому читанні народні депутати мають готуватися до зміни календарного голосування та щоденного голосування постатейно.

"Щоб до Нового року Україна отримала цей Бюджет. Тому що це важливо не стільки для депутатів, це важливо для народу, для органів місцевого самоврядування. Тому що після прийняття бюджету вони повинні скоригувати свої місцеві бюджети та прийняти їх", – пояснив спікер ВР.

Стефанчук також зауважив, що "найскладніша робота з Бюджетом-2022 уже пророблена".

"Я сподіваюся, ми надзвичайно широко і, мабуть, уперше за всю історію Верховної Ради повністю обговорили цей проєкт до першого читання. Далі ми будемо очікувати тих пропозицій, які будуть надходити від уряду. Далі ви розумієте, що в нас є варіант – проголосувати в другому читанні та в цілому, і після цього затвердити кошторис", — сказав він.

Глава Верховної Ради сподівається, що народні депутати знайдуть консенсус по основних питаннях Держбюджету.

Нагадаємо, 2 листопада Верховна Рада схвалила проєкт Державного бюджету на 2022 рік у першому читанні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua