• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Які обмеження продовжать діяти в Україні після закінчення локдауну

Реклама на dsnews.ua

Після закінчення січневого локдауну в Україні відновлено дію тих карантинних обмежень, які діяли у грудні 2020 року

Жорсткий карантин діяв з 8 по 24 січня включно, інформує "ДС".

В Україні як і раніше забороняється проведення масових культурних, спортивних, соціальних, рекламних заходів, у яких бере участь понад 20 осіб та де не дотримується дистанція в 1,5 метра між учасниками; робота кінотеатрів та закладів культури із наповненістю понад 50% місць одного залу.

Не дозволяється робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень навинос). При цьому проведення розрахункових операцій припиняють після 22:00.

Також заборонено проведення дискотек, роботу нічних клубів та закладів громадського харчування з організацією дозвілля, проведення в розважальних закладах і закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.

Іноземцям заборонено перетин кордону, а також перетин КПВВ на територію непідконтрольних українській владі районів Донецької та Луганської областей та анексованого Росією Криму без наявного поліса страхування (з окремими винятками).

Не дозволяється приймання відвідувачів у музеях, на виставках, у галереях тощо, якщо в залах присутня більш як одна особа на 10 квадратних метрів, перебування в громадському транспорті та в громадських будинках і спорудах без вдягнутої маски, а також перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу.

Заборонено відвідування закладів освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває більш ніж 50% учнів та персоналу закладів освіти, а також відвідування закладів освіти групами більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Не дозволяється проведення планових заходів госпіталізації (крім паліативної допомоги, допомоги породіллям, новонародженим, допомоги при пологах, лікуванні онкохворих, високоспеціалізована меддопомога та інша невідкладна меддопомога).

Заборонено проводити релігійні заходи в приміщеннях за умови присутності більш ніж однієї особи на 5 кв.м, а на відкритому повітрі — за умови недотримання дистанції 1,5 м між присутніми.

Не можуть працювати спортивні зали та фітнес-центри, якщо в них перебуває більше однієї особи на 20 кв.м.

Нагадаємо, в Україні з 8 січня почали діяти посилені карантинні обмеження. Їх було запроваджено до 24 січня включно з метою запобігання поширенню COVID-19. В останній день локдауну Максим Степанов заявив, що завдяки посиленому карантину вдалося стабілізувати ситуацію й розвантажити медичну систему в Україні. Разом з тим премʼєр-міністр Денис Шмигаль раніше заявляв, що карантинні заходи будуть тривати в Україні до кінця 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua