• USD 28.4
  • EUR 33.7
  • GBP 37.8
Спецпроєкти

Якщо жінку зґвалтували - це карма: "Слуга" виступив за заборону абортів

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук підтримав рішення Польського Конституційного суду про заборону абортів

Про це політик повідомив в ефірі телеканалу НАШ, передає "ДС".

"Ну, давайте ми у понеділок-вівторок зберемося докупи й вирішимо це питання. Тут можна й не чекати понеділка-вівторка, а одноосібно висловлювати. Я вже можу сказати: я цю ідею так само підтримую — заборону, звичайно що", — повідомив Камельчук.

Політик пояснив це "власною позицією".

"На мій погляд, на моє переконання — це, як не крути, вбивство. Є винятки, які у світовій практиці, зокрема, говорять про те, що коли є чітко визначена загроза життю жінки, мами — тоді, часто під наглядом лікарів, це може бути здійснено. Але ці речі мають бути дуже чітко прописані", — зазначив нардеп.

На запитання журналістів про те, що робити, якщо жінку зґвалтували, народний обранець відповів, що "справа у кармі".

"Я міг би зараз прочитати тут дуже довгу тривалу лекцію про карму, про життя, про енергію й так далі. Але якщо скоротити все це до одного, то моя позиція залишається такою: що у будь-якому випадку народження дитини — це є щось непорушне, що не можна порівнюватись з навіть з самим початком, за якої причини це трапилося. Більше того, будь-яку причину можна пережити, але от навпаки потім — усвідомлення того, що у тебе могла бути дитина, а ти її своїми руками вбила — навряд чи", — підсумував нардеп.

Нагадаємо, що минулого тижня Конституційний суд Польщі заборонив жінкам проводити аборти, визнавши їх право на переривання вагітності неконституційним навіть у разі явних ознак дефекту або невиліковної хвороби, яка загрожує життю плода або матері. Після цього в країні почалися акції протесту, учасники мітингу вступали в сутички з правоохоронцями.

    Реклама на dsnews.ua