• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Янукович хоче виступити в Верховному Суді у справі про держзраду

Експрезидент-втікач Віктор Янукович висловив бажання взяти участь у засіданні Верховного Суду по касації його захисту у справі про державну зраду

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на засіданні Верховного Суду адвокат колишнього президента Віталій Сердюк, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

За словами юриста, Янукович хоче, щоб відеоконференція здійснювалася тим же способом, як це було зроблено в 2016 році в Святошинському райсуді.

У зв'язку з цим засідання перенесли на 8 листопада.

"Суд постановив: розгляд даного кримінального провадження відкласти на іншу дату – 8 листопада 2021 року", — зазначив головуючий суддя Андрій Чистик.

Відзначається, що 12 квітня Верховний Суд відмовив Януковичу в проханні забезпечити його онлайн-участь в розгляді справи. У той же час, суд тоді запропонував стороні захисту забезпечити участь Януковича під час касаційного розгляду цього кримінального провадження з використанням власних технічних засобів і програмного забезпечення "TrueConf".

Адвокати, серед іншого, хотіли, щоб Верховний Суд пояснив, під юрисдикцією якого суду на території Росії буде перебувати приміщення, з якого має здійснюватися трансляція.

Як повідомляла "ДС", у вересні захист Віктора Януковича подав апеляційну скаргу на рішення Оболонського районного суду Києва від 24 січня 2019 року у справі про втрату Криму.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua