• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Янукович подав апеляцію по "кримській" справі

Колишній президент-втікач Віктор Янукович подав апеляційну скаргу на рішення Оболонського районного суду Києва від 24 січня 2019 року у справі про втрату Криму

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк в своєму Facebook, передає "ДС".

"Верховний Суд має повернути справу до суду першої інстанції… Касаційний розгляд — процес Верховного Суду — має бути зупинений до винесення рішення Київським апеляційним судом за скаргою Віктора Януковича, а матеріали справи Верховним Судом мають бути повернуті до Оболонського районного суду для дотримання процедури апеляційного оскарження", — написав він.

Сердюк стверджує, що Янукович раніше "був позбавлений можливості використовувати своє право на апеляційне оскарження вироку, оскільки Оболонський суд не вручив йому його текст і не ознайомив з ним в належному, передбаченому законодавством, порядку". Він зазначив, що в Оболонському суді замовчують факт надходження скарги від Януковича.

За словами адвоката, Оболонський райсуд більше двох років ігнорує вимоги Януковича надати йому рішення від 24 січня 2019 року. Це блокує подачу апеляції.

Нагадаємо, 24 січня 2019 року Оболонський районний суд Києва визнав експрезидента-втікача Віктора Януковича винним в порушенні низки статей КК України та засудив до 13 років позбавлення волі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua