• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Янукович оскаржив усунення з посади президента: ОАСК зареєстрував позов

У Окружному адміністративному суді Києва зареєстрували позов експрезидента України Віктора Януковича. Він оскаржив в судовому порядку постанову Верховної ради за 2014 рік

Янукович оскаржив усунення з посади президента;
Янукович оскаржив усунення з посади президента;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні представниці Верховної ради в Конституційному суді Ольги Совгирі в Telegram-каналі, передає "ДС".

"У Окружному адміністративному суді м. Києва зареєстровано позов колишнього президента України В. Януковича до Верховної ради України (справа 640/34786/21)", — повідомила вона.

Совгиря пише, що справи щодо оскарження актів, дій чи бездіяльності Верховної ради підсудні Верховному Суду як суду першої інстанції, а не ОАСК.

"Натомість у цьому позові заявлено позовні вимоги "про визнання відсутності компетенції встановлення факту самоусунення", що може свідчити про штучну зміну підсудності цього позову шляхом маніпуляцій із формулюванням позовних вимог", — зазначила представниця ВР.

Нагадаємо, 28 листопада представник експрезидента України 2010-2014 років Віктора Януковича заявив, що той збирається оскаржити в суді постанову Верховної Ради про усунення його з посади президента України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua