• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Янукович теж наївно повірив, що він "приборкав" Київ", - політолог натякнув на наслідки ухвалення закону про столицю

Контроль над столицею є дуже важливим для Зеленського, якщо він піде на другий президентський термін. Тому влада не збирається ні перед чим зупинятися для незаконного захоплення Києва

пресслужба КМДА
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив політолог Дмитро Корнійчук.

"Київ залишається останнім форпостом, непідконтрольним Зеленському та його найближчому оточенню, які монополізували усю владу в країні (законодавчу, виконавчу, судову) у своїх політичних та корупційних цілях. Особливо важливим для Зеленського є контроль за столицею у разі його бажання піти на другий президентський термін. Надто вже хочеться використати багатомільярдний київський бюджет для особистого збагачення (помітили ж, що в Києві немає досі "Великого будівництва") і для майбутньої виборчої кампанії. Надто вже небезпечний мер Кличко як потенційний конкурент на парламентських та президентських виборах", — заявив Корнійчук.

Він наголосив: влада не збирається ні перед чим зупинятися. Не зумівши отримати контроль над столицею законними методами, під час виборів, Банкова скомандувала своїм депутатам якнайшвидше ухвалити закон про столицю. Але цим законом може бути знищено місцеве самоврядування в Україні.

"Зараз йдеться не просто про війну Зеленського з Кличком. А про бажання президента знищити залишки місцевого самоврядування в країні, яке, як показали місцеві вибори, є в рази популярнішим, аніж "Слуга народу". Війна Зеленського із Кличком – це остаточне створення диктаторського "зеленого режиму", який планомірно встановлюється з 2019 року. Війна Зеленського з Кличком – це війна Зеленського проти киян, які не бояться показувати, що вони проти цієї неадекватної влади", — наголосив політолог.

Він нагадав, що подібну технологію захоплення Києва використав свого часу Янукович.

"Чим закінчилося – відомо. "Ялинкою" на Майдані. І можна прогнозувати одне: навіть якщо у війні з Києвом та Кличком Зеленський і виграє тимчасово тактично, то стратегічно він уже програв. Як свого часу Янукович, який наївно повірив, що він "приборкав" Київ", — прогнозує Корнійчук.

    Реклама на dsnews.ua